Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre Sakarya-Pamukova yolu 24-25. Demiryolu Kavşağı imalat çalışmaları nedeniyle Sakarya istikametinde ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.

Torbalı-Ödemiş yolunun 52-60. kilometrelik bölünmüş yol imalatı, Ankara-Çankırı yolunun 15-17. Tokat-Niksar yolu 33-35. Giresun-Şebinkarahisar yolunun 11-12. ve Akseki-Manavgat yolunun 7-12. Kilometrelerce yapılan üretim çalışmaları nedeniyle nakliye denetimli olarak yapılmaktadır.

Nurdağı-Bahçe kavşaklarında Adana istikametinde bant aktarımı yapıldığı için trafik akışı Gaziantep istikametinde çift yönlü ve kontrollü olarak devam ediyor.

Siirt-Eruh yolunun 42-45. Kilometrelerce meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanıyor.

Lapseki-Biga yolunun 13-15. Kilometresindeki bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım çift taraflı bölünmüş yolun bir kısmından devam ediyor.

0-1 Karabük-Arac yolu. kilometre (Kardemir Kavşağı), kavşak düzenleme çalışmaları nedeniyle ulaşıma ayrılan yolun bir kısmından çift yönlü izin veriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu